Kahve Dünyası’ndan Malatya’ya Yeni Mağaza

Kahve Dünyası’ndan Malatya’ya Yeni Mağaza

Kahve Dünyası’ndan Deprem Bölgesi Malatya’ya Yeni Mağaza Yatırımı

Kahve Dünyası Malatya’da depremden sonra şehrin ilk yatırım projelerinden birine ev sahipliği yaptı. 2004 yılından bugüne Hepimizin Ortak Noktası olmanın bilinciyle misafirleriyle buluşan Kahve Dünyası Malatya’daki ikinci mağazası ile Fahri Kayahan Bulvarı’nda hizmet vermeye başladı. 

2004 yılından bu yana Hepimizin Ortak Noktası olmanın bilinciyle misafirleriyle buluşan Kahve Dünyası deprem sonrası mağaza yatırım planlarına da bu hassasiyet ile yaklaşarak, yeni mağazasını Malatya Fahri Kayahan Bulvarı’nda açtı. Kahve Dünyası’nın Malatya’daki ikinci mağazası olan ve Malatyalıların yeni buluşma noktası Kahve Dünyası Fahri Kayahan mağazası kentin deprem sonrası ilk yatırım projeleri arasında yer alıyor. Fahri Kayahan Bulvarı’nda hizmet vermeye başlayan Kahve Dünyası, misafirlerini Türk Kahvesi’nden dondurmaya, taze taze pişirilip hazırlanan unlu mamullerden lezzetli çikolatalara uzanan geniş ürün yelpazesiyle ağırlıyor.

Açılışa özel olarak ‘Biri Sizden Biri Bizden’ kampanyası

Malatya’da ilk mağazasını 2019 yılında Yeşilyurt ilçesinde Malatya Park Alışveriş Merkezi’nde açan Kahve Dünyası Malatya’daki ikinci ve ilk cadde mağazasını Fahri Kayahan Bulvarı’nda açtı. Hastane, otel, park ve sosyal imkanların kalbi olan şehrin merkezinde açılan yeni Kahve Dünyası mağazası yöresel kahvelerden el yapımı unlu mamullere, çikolatadan fit lezzetlere, dondurmadan soğuk içeceklere kadar uzanan eşsiz lezzetleri ile misafirlerini günün her anında farklı lezzetlerle ağırlıyor.  Kahve Dünyası açılışa özel olarak 31 Ağustos-7 Eylül tarihleri arasında ‘Biri Sizden Biri Bizden’ kampanyası ile kahvelerini Kahve Dünyası mobil uygulamasını kullanarak alan misafirlerine ikinci içeceği hediye ediyor. 

Kahve Dünyası Hakkında 

Yarım asırdır kahve – kakao ticareti yapan ve 30 yıla yaklaşan çikolata deneyimi bulunan Altınmarka Grubu’nun bir üyesi olan Kahve Dünyası, ilk mağazasını İstanbul’un Eminönü semtinde açtı. Misafirperverliği ve ikram kültürüyle kısa sürede sektörün öncü markalarından biri haline gelen Kahve Dünyası günümüz itibarıyla Türkiye’nin coğrafi penetrasyonu en yüksek kahve ve çikolata zinciridir. Yurt içinde 200’ü aşkın mağaza olmak üzere 600’e yakın satış noktası, yurt dışında ise 14 mağazası bulunan Kahve Dünyası, her gün 100 bini aşkın misafirine hizmet vermektedir. Tüm mağazalarının işletmesini üstlenerek kalitesini garanti altına alan Kahve Dünyası aynı zamanda, kahve, çikolata, dondurma, unlu mamul ve fit lezzetlerden oluşan bini aşkın lezzetini Türkiye’de benzeri olmayan kahve mağazacılığı anlayışıyla misafirlerine sunmaktadır. “Hepimizin Ortak Noktası” söylemiyle faaliyetlerini sürdüren Kahve Dünyası’nın kurumsal sosyal sorumluluk projelerini bir araya getirdiği budunyahepimizin.org isminde bir platformu bulunmaktadır.

Kahve Dünyası Online Mağaza Hakkında

Kahve Dünyası 2012 yılından bu yana www.kahvedunyasi.com online mağazası ile herkesin severek tükettiği ürünlerini müşterileriyle buluşturuyor.

Etiketler

Fehmi Duman