Millet Partisi Sakarya Belediye Başkan adaylarını Sakarya Demokrasi Meydanında tanıttı.

Millet Partisi Sakarya Belediye Başkan adaylarını Sakarya Demokrasi Meydanında tanıttı.

Millet Partisi Sakarya Belediye Başkan adaylarını Sakarya Demokrasi Meydanında tanıttı.

‘BELEDİYELERİ VE TÜRKİYE’Yİ
MİLLET PARTİSİ’NDEN DAHA GÜZEL YÖNETEBİLECEK BİR PARTİ YOKTUR!’

Millet Partisi Sakarya Belediye Başkan adaylarını Sakarya Demokrasi Meydanında tanıttı.
Millet Partisi Sakarya Belediy Başkan Adayı İsmet ERGEZEN “Sizler aracılığıyla Sakaryalı hemşehrilerime ve büyük Türk Milleti’ne ulaşmaktan mutluyum, sevinçliyim! Hepinize çok teşekkür ederim. Sağ olunuz var olunuz.
KURULUŞUN VE KURTULUŞUN YURDUNDA OLMAKTAN MUTLUYUM

Osman Gazi’den Gazi Mustafa Kemal Paşa’ya ve Bilge Lider Aykut Edibali’ye kadar devlet kurucularımıza, dava arkadaşlarına, alimlerimize, gazilerimize, şehitlerimize ve onları yetiştiren kahraman büyük Türk Milleti’ne selam!
İDDİA EDİYORUM!
MİLLET PARTİSİ DIŞINDAKİ PARTİLERİN BELDELERİ VE ÜLKEYİ YÖNETME KONUSUNDA KENDİLERİNE ÖZGÜ BİR PROGRAMI, PROJESİ VE KADROLARI YOKTUR!
Şimdi müsaadenizle çok büyük bir iddiada bulunuyorum. İddia değil tarihi ve siyasi bir gerçeğin tespitini yapmak istiyorum. O tespit şudur:
“Millet Partisi dışındaki partilerin beldeleri ve ülkeyi yönetme konusunda kendilerine özgü bir programı, projesi ve kadroları yoktur. Türkiye’yi yönetmek iddiasındaki partiler Batı dünyasının kör taklitçisi ve icazetli köle politikacıları durumundadır. Programları ya kötü bir taklittir veya dışarıda yazılıp gelmiştir. Bu partilerin içerisinde beğendiğimiz, takdir ettiğimiz çok kıymetli, çok değerli, kendini yetiştirmiş pırlanta temizliğinde insanlar/ dostlar olmasına rağmen maalesef siyasi hayatımızın durumu budur. İşte bu kör taklitçilik, kölece icazetçilik sebebiyle Türkiye son beş yüz yıldır eğitimde, ilimde, hukukta, sanatta, kültürde, siyasette, teknikte, teknolojide, bilişimde, uzayda, sanayide, ekonomide, medeniyette yoktur! Bugün içinde bulunduğumuz fakirliğin, yoksulluğun, acizliğin, dışa bağımlılığın sebebi bu körü körüne taklitçilik ve icazetçilik hastalığıdır. Bu hastalıklı yapı ülkemizin sömürülmesinin, sömürgeleştirilmesinin de sebebidir.
İDDİA EDİYORUM:
KENTLERİ VE TÜRKİYE’Yİ MİLLET PARTİSİ’NDEN BAŞKA YÖNETEBİLECEK BİR PARTİ YOKTUR!
Bu sebeple iddia ediyorum ki;
Türkiye’de kentleri ve ülkeyi Millet Partisi’nden daha güzel yönetebilecek bir parti yoktur! Millet Partisi yerli, millî ve aynı zamanda evrensel barışçıl programı, projesi ve kadroları ile beldelerimizi ve ülkemizi en güzel şekilde yönetmeye ve kısa sürede sömürgecilikten kurtarılmış egemen Muhteşem Türkiye yapmaya hazırdır.
Merhum Bilge Lider Aykut Edibali ülkemize böylesine özgün bir program, proje ve yetkin kadro bırakmıştır. Bu ülkemiz için bir şanstır.
Şimdi sizlere beldelerimizin sorunlarını ilimle, ehliyetle, liyakatle, emanetle, ortak akılla çalışarak çözecek Belediye Başkan Adaylarımızı takdim ediyorum:
Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İsmet ERGEZEN
Adapazarı Belediye Başkan Adayı Oktay ÇETİN
Akyazı Belediye Başkan Adayı Hasan YAZICI
Arifiye Belediye Başkan Adayı İSMAİL BAYBARS SARUHAN
Erenler Belediye Başkan Adayı BÜLENT ÇAĞLAR
Ferizli Belediye Başkan Adayı RASİM USTA
Geyve Belediye Başkan Adayı HÜSEYİN SARI
Hendek Belediye Başkan Adayı ABDULLAH YUSUF ERGEZEN
Karapürçek Belediye Başkan Adayı İBRAHİM CAN SARUHAN
Karasu Belediye Başkan Adayı Şafak KURU
Kaynarca Belediye Başkan Adayı ABDULLAH TİRYAKİ
Kocaali Belediye Başkan Adayı HAKAN BAL
Pamukova Belediye Başkan Adayı İBİL BEKTAŞ
Sapanca Belediye Başkan Adayı AYKUT KAAN SARUHAN
Serdivan Belediye Başkan AdayıSEMİH ÖREN
Söğütlü Belediye Başkan Adayı MEHMET USTA
Taraklı Belediye Başkan AdayıYUSUF BEKTAŞ
Adaylarımızı tebrik ediyorum, çalışmalarında başarılar diliyorum.
Seçildiklerinde doğrularının yanında yanlışlarının karşısında olacak olan biziz! Çözemedikleri sorunlara çözüm aramakta yardımcıları da biz olacağız.
SAKARYA MİLLET PARTİSİ İLE DAHA GÜZEL OLACAK
Millet Partisi rant belediyeciliği değil, çağdaş yeşil kent belediyeciliği yapacaktır.
Millet Partililer şan, şöhret, koltuk, rant, çıkar, partizanlık peşinde değildir; insanımıza ve milletimize tarafsızca ve adalet içinde hizmet etmek peşindedir.
Belediye Başkan Adaylarımız seçildiklerinde, Sakarya ve ilçelerinin trafik sorunu, yol sorunu, su sorunu, imar ve inşaat sorunu, depreme dayanaksız yapı sorunu gibi ne kadar sorunu varsa kökten çözeceğiz.
Haksızlığa, hukuksuzluğa, hırsızlığa, yolsuzluğa, rantçılığa, israfa, kayırmacılığa, partizanlığa, plansızlığa, imar planları ile sık sık oynamaya, beton yığını kentleşmeye son vereceğiz.
İlmin rehberliğinde, istişare ile; ehliyetli, liyakatli, çalışkan, emanet ehli, yetkin kadrolarla belediyeleri yönetecek, insana ve millete hizmet götüreceğiz.
Kentlerimizi insanların maddî ve manevî bütün ihtiyaçlarının rahatça karşılanabildiği, mutlu, huzurlu, zengin, medeniyet ikliminin yaşanabildiği örnek şehirler haline getireceğiz.”

 

Etiketler

Fehmi Duman