Saadet Partisi Genel Sekreteri  Ankara Milletvekili Mesut Doğan Millet-Vekili Buluşmaları kapsamında Sakarya’daydı

Saadet Partisi Genel Sekreteri  Ankara Milletvekili Mesut Doğan Millet-Vekili Buluşmaları kapsamında  Sakarya’daydı

Saadet Partisi Genel Sekreteri  Ankara Milletvekili Mesut Doğan  Sakarya Millet-Vekili Buluşmaları kapsamında bugün Sakarya’nın önde gelen medya kuruluşları ile bir araya geldi.

Sakarya’yı ve ülke gündemini konuştu.

 

Saadet Partisi Genel Sekreteri  Ankara Milletvekili Mesut Doğan  Akabinde rahatsızlığı sebebiyle tedavisi devam eden İl Başkanı Hasan Zengin’i evinde ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti.

Ankara Milletvekili Mesut Doğan “Hasta yatağında dahi parti çalışmalarını takip eden kıymetli başkanımıza acil şifalar, sağlık ve afiyet diliyorum.”dedi

Saadet Partisi Genel Sekreteri  Ankara Milletvekili Mesut Doğan Sakarya’nın Kaynarca ilçesinde esnafları başta olmak üzere bir dizi ziyarette bulundu.

Ankara Milletvekili Mesut Doğan “Esnafımız ne yazık ki günden güne büyüyen borç yumağı ve belirsizlikle kepenk açıp kapatıyor. Bizlere dükkanlarını açan esnafımıza teşekkür ediyor bol kazançlar diliyorum”dedi

Saadet Partisi Genel Sekreteri  Ankara Milletvekili Mesut Doğan Sakarya siyasetinin ve yerel basının önde gelen isimleriyle bir araya geldi; ülkemizi ve sorunlarımızı konuştu.

Ayrıca KHK Platformu Başkanı Engin Avcı ve beraberindeki heyet ile partimizde görüşerek bilgi aldı.

Saadet Partisi Genel Sekreteri  Ankara Milletvekili Mesut Doğan Sakarya Millet-Vekili Buluşmaları kapsamında önce İl Kadın kolları yöneticileriyle sonrasında İlçe Başkanlarıyla bir araya geldi.

Saadet Partisi Genel Sekreteri  Ankara Milletvekili Mesut Doğan Milletimizin sorunlarını, çözüm yollarını ve yerel seçimleri konuştuk. Bu vesileyle İl Başkanlığımıza ve teşkilat yönetimine teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum.dedi

Etiketler

Fehmi Duman