SATSO Ticaret AR-GE Komisyonu’ndan Sakarya Ticaret İl Müdürü Atmaca’ya Ziyaret

SATSO Ticaret AR-GE Komisyonu’ndan Sakarya Ticaret İl Müdürü Atmaca’ya Ziyaret

SATSO Ticaret AR-GE Komisyonu’ndan Sakarya Ticaret İl Müdürü Atmaca’ya Ziyaret

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde faaliyetlerini yürüten Ticareti Araştırma ve Geliştirme Komisyonu 15-21 Mart Tüketiciyi Koruma Haftası kapsamında Sakarya Ticaret İl Müdürü Emre Atmaca’yı makamında ziyaret etti.

Ziyarete Komisyon Başkanı Fahri Özdemir, Başkan Yardımcısı Adem Bilgen, Komisyon Üyeleri Behlül Bayrak, Sabri Erol, Evren Gül, Enes Kıratlı, Salih Kılınçarslan ve Emre Çaylan iştirak etti.

Tüketiciyi koruma haftası vesilesiyle samimi ortamda sohbet havasında geçen ziyarette ticareti il müdürlüğünün tüketiciye ve ticaret erbaplarına yönelik çalışmaları, SATSO Ticaret AR-GE komisyonunun da bu konuda faaliyetleri ile iş birliği çalışmaları istişare edildi. Ticaret AR-GE Komisyonu üyeleri tarafından günün anlamına yönelik İl Müdürü Atmaca’ya hediye takdim edildi.

Ziyareti değerlendiren Ticaret AR-GE Komisyonu Başkanı Fahri Özdemir, “15-21 Mart tüketici haftası kutlu olsun. Bu hafta vesilesiyle doğal üye olarak komisyonumuzda da bulunan Sakarya Ticaret İl Müdürümüz Emre Atmaca’yı makamında ziyaret ettik, hediye takdiminde bulunduk.

Komisyon olarak ticaret erbaplarımızın faaliyetlerini kolaylaştırmak, yerel alışverişi canlandırmak için çalışmalar yapıyoruz. En önemli paydaşlarımızdan birisi de Ticaret İl Müdürlüğü’müzdür. Ticaret erbapları olarak tüketici konumdaki müşterilerimiz her zaman başımızın tacıdır. Tüketicilerin alışverişlerinde memnun kalması en önemli önceliğimizdir. Onlar varsa bizler varız, bu nedenle tüketicinin korunması, haklarının savunulması ve mağdur edilmemesi Sakarya Ticaret erbapları için oldukça önemlidir. Bu nedenle hem üyelerimizin sağlıklı şekilde ticaretlerini yapabilmeleri hem de tüketicilerin korunması adına komisyon olarak üzerimize düşeni yapmaya devam edeceğiz. Ziyaretimizde değerli müdürümüzle birçok konuda istişarede bulunduk, özellikle turizm konusunda şikâyetlerin çoğalması sebebiyle Odamızda üyelerimiz ve yetkili kuruluşlarla bir toplantı yapılması konusunu da masaya yatırdık. Müdürümüze Misafirperverliği için çok teşekkür ediyoruz.” dedi.

Etiketler

Fehmi Duman