AK GIDA’DAN GASTROMASA’DA LEZZET GÖSTERİSİ

AK GIDA’DAN GASTROMASA’DA LEZZET GÖSTERİSİ

AK GIDA’DAN GASTROMASA’DA LEZZET GÖSTERİSİ

Ak Gıda; İçim, Président ve Masterini markalarıyla VIII. Uluslararası Gastromasa Gastronomi etkinliğinde yer aldı. Ak Gıda- İçim Süt Demo Şefi Cemil Çengel’in, İçim, Masterini ve Président ürünleriyle hazırladığı ikramlar ve gerçekleştirdiği yemek pişirme atölyeleri ziyaretçilerden büyük ilgi gördü.

Türkiye’nin en fazla süt ve süt ürünleri üretimini gerçekleştiren ve 6 fabrikasıyla sektörün en büyük üreticisi olan Ak Gıda, dünya ile Türkiye gastronomisini buluşturan VIII. Uluslararası Gastromasa gastronomi etkinliğinde bu yıl da yer alarak, yeme- içme kanalı sektörü profesyonelleri ve gastronomi meraklılarını standında ağırladı.  Yaklaşık 18 bin katılımcının ziyaret ettiği etkinlikte; Ak Gıda- İçim Süt Demo Şefi Cemil Çengel’in İçim, Président ve Masterini ürünleriyle hazırladığı poğaça, tartolet, pizza, cheesecake, makarna ve dondurma çeşitleri ziyaretçiler tarafından büyük ilgi gördü.

İçim, Président ve Masterini ürünlerinin de sergilendiği stantta ayrıca günde 2 milyondan fazla kalbe dokunan, kahve tutkunlarının vazgeçemediği marka Gloria Jean’s de yer alarak, ziyaretçilere yeni sezona özel hazırladıkları kahvelerden ikram etti.

Ak Gıda- İçim Süt Şefi Cemil Çengel ve ekibi; kremadan yoğurda, labneden kaşar peyniri çeşitlerine kadar İçim, Président ve Masterini markalı birçok ürünle hazırladığı ikramlarla lezzet gösterisi yaparken, stantta gerçekleştirilen yemek pişirme atölyeleriyle de ziyaretçiler keyifli anlar yaşadı.

İçim Hakkında: 

Süt ve süt ürünleri pazarına 1998 yılında giren İçim markası, kurulduğu günden bu yana sütten yoğurda, ayrandan kefire, taze peynirden hazır pudinge kadar lezzetli, kaliteli, besleyici pek çok ürünü tüketicileriyle buluşturuyor. Süt, yoğurt, peynir, ayran, tereyağı, kefir, kaymak, krema, büyüme küpü ve puding olmak üzere toplam 10 ana kategoride geliştirdiği ürünleri tüketicilerine sunan İçim, süt ve süt ürünleri pazarının önde gelen markaları arasında yer alıyor. Ürünleri Türkiye’nin dört bir yanında sevilerek tüketilen İçim, yolculuğuna “Hayata Dolu Tarafından Bak” marka söylemi ile devam ediyor. 

Etiketler

Fehmi Duman