AK PARTİ ARİFİYE İLÇESİNDE KAN KAYBEDERKEN CHP EN ŞANSLI PARTİ KONUMUNA GELDİ

AK PARTİ ARİFİYE İLÇESİNDE KAN KAYBEDERKEN CHP EN ŞANSLI PARTİ KONUMUNA GELDİ

ARİFİYELİLERİN YILLARCA SORUNLARINI ÇÖZEMEYENLERDEN ÜMİDİNİ KESTİ SEÇMEN ZEKİ ÖZGÜR DİYOR
ARİFİYEDE DENGELER DEĞİŞİYOR ZEKİ ÖZGÜR GÖNÜLLERE GİRDİ

AK PARTİ ARİFİYE İLÇESİNE KAN KAYBEDERKEN CHP EN ŞANSLI PARTİ KONUMUNA GELDİ

ZEKİ ÖZGÜR ARİFİYELİLERDEN BÜYÜK İLGİ GÖRÜYOR

Cumhuriyet Halk Partisi Arifiye Belediye Başkan adayı Zeki ÖZGÜR seçim çalışmalarını sürdürüyor
Cumhuriyet Halk Partisi Arifiye Belediye Başkan adayı Zeki ÖZGÜR; “DEĞİŞİMİ SAĞLAYACAK OLAN ARİFİYE HALKIDIR!
Belediye Başkan adayı Zeki ÖZGÜR, seçim çalışmalarına hız verdi.
Yaptığı ziyaretlerde Arifiyelilerin sorunlarını dinleyen Zeki ÖZGÜR, “ Tam 15 yıl önce yola çıktığımız noktadan 1 adım bile ileriye gidilmedi. Arifiye 15 yılda çok şey yaşadı, çok kan kaybetti. Maalesef mevcut sorunlara yenileri eklendi. Halkımızın refahı için elimden geleni yapacağıma hiç şüpheniz olmasın. Bu refahın gerçekleşmesini ve değişimi sağlayacak olan Arifiye halkıdır!” dedi.
Arifiye Belediye Başkan adayı olarak açıklanmasının ardından seçim çalışmalarına hız veren Cumhuriyet Halk Partisi Arifiye Belediye Başkan adayı Zeki ÖZGÜR Bana karşı duyulan güven ve teveccühten dolayı Arifiye İlçesi Belediye Başkan Adayı oldum. Herkesin sorunlarını dinleyerek, genç, yaşlı, kadın erkek, çocuk ayırt etmeden tek tek herkese dokunarak çalışmalarımızı sürdüreceğiz.


Bugünden itibaren önümüzdeki 48 gün boyunca Arifiyelileri tek tek ulaşarak yapacaklarımızı ve projelerimizi anlatacağız. Amacım, taşıdığım sorumluluğun bilinciyle tüm Arifiyelilerin bu ilçede huzur içinde yaşayacağı, doğayla barışık bir ortamı sağlamaktır. Bu yolda başarıya yürümek ve hayallerimizi gerçekleştirmek en büyük dileğimdir, sözümdür. Tüm Arifiyeliler, Zeki ÖZGÜR bir söz verdiği zaman o sözü tutacağını bilmektedirler. Adaylığımın ülkemize ve Arifiyeye hayırlı olmasını diliyorum.“ açıklamasında bulundu.

Etiketler

Fehmi Duman