Demokrat Parti Sakarya Büyükşehir Belediyesi adayı Cumhur Atay tanıtıldı

Demokrat Parti Sakarya Büyükşehir Belediyesi adayı Cumhur Atay tanıtıldı

Demokrat Parti Büyükşehir adayını tanıttı

Demokrat Parti Sakarya Büyükşehir Belediyesi adayı Cumhur Atay tanıtıldı

31 Mart yerel seçimlere doğru yaklaşırken siyasi partiler aday tanıtım ve belirleme sürecinin sonuna geliyor. Demokrat Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan adayını tanıtmak amacıyla program düzenledi.

Demokrat Parti Sakarya İl Başkanı Zafer Adalet;

“Türkiyenin büyük bir misyona ihtiyacı var. AK Parti’nin iktidar olduğu günden bu yana bir baktım, 26 maden kazası meydana gelmiş. Algı yönetimiyle Türkiye’yi idare eden etmeye çalışıyorlar. Adapazarı’nda sokağa çıkın. Billboardlarda rezilliği görün. Rant ekonomisi AK Parti’nin felsefesi oldu. Buraya gelen ve bize güç veren arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. Bu seçimlere parçalanmış bir şekilde giriyoruz. Demokrat partiye verilecek her bir oyun çok değerli olacağını düşünüyorum. 31 Mart seçimlerine kadar sahada olacağız. Bu seçimlerin iktidara ders vermek niteliğinde olmasını istiyorum” ifadelerini kullandı.

Dönem bizim biraz siyasi metodlarımıza uymuyor

Demokrat Parti Genel İdare Kurulu Üyesi Ali Dünya;“Bugün duygulanmamak elde değil. Bugün bizim diriliş günümüz olsun. Gücüme güç katarak yürümeye devam edeceğiz. Sıkıntılı günlere son verip, daha güzel günleri yaşarız inşallah. 1 oy deyip geçmeyin, 1 oy grafik yükseltecektir. Dönem bizim biraz siyasi metodlarımıza uymuyor. İnşallah çoğalarak devam edeceğiz” dedi.

Demokrat Parti  Belediye Başkan Adayı Cumhur Atay ;

“Türkiyenin taşında toprağında biz yaptık onlar sattı. Siyasetten haramı belediyelerden yalanı kaldıracağız. Sloganımız budur. Şehrin rant alanlarını serdivan gibi yapacağız. Tek bir tarafa trafiği yüklemeyeceğiz. Hepinize sevgiler sunuyorum”

Adapazarı Belediye Başkan Adayı Behiye Çark;

“Bizler görevlerimizi infa etmenin gururunu sizlerle yaşıyoruz. Uzun zaman biriminden beri gerek sakarya gerek türkiye bir menfaatle yönetilmektedir. Demokrat partide sizleri görmek istiyoruz. Toplumlar tarihi sürecin ürünleridir. Diyorum ki artık yeter!”

Demokrat Parti Erenler Belediye Başkan Adayı Cihan Nalburoğlu;

“Bu partiyi anka kuşuna benzetiyorum. Küllerimizden doğuyoruz. Sakarya’nın en büyük problemi deprem. Gerekli adımları atacağız bununla ilgili. Hepinize teşekkür ediyorum”

Demokrat Parti  Belediye Başkan Adayı Turgay Gövde;

“Artık biz Türkiyenin iyi olduğu döneme geçmek istiyoruz. Sizlere teşekkür ediyorum”

       

Etiketler

Fehmi Duman