Memleket Partisi Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Ali Sarı oldu

Memleket Partisi  Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Ali Sarı  oldu

Memleket Partisi  Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Ali Sarı  oldu

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Ali Sarı  “Genel başkanımız Sn. Muharrem İnce’nin takdirleri, Memleket Partisi Sakarya İl Başkanlığımızın destekleri ve sizlerin teveccühleriyle, değerli Sakaryalı hemşehrilerimize bugüne kadar vaad ettiğimiz 3. yolu açmak için bir başlangıç yapıyoruz.

Sakaryamızın başta deprem sorunu olmak üzere bütün sorunlarını iyi analiz ettik, farkındayız ve tüm sorunları sürdürülebilir bir şekilde çözüme ulaştırmak için kararlıyız.

Bu sorunlara mevcut iktidarın ve muhalefetin çözüm bulabileceği inancını artık tamamen kaybettik.

Bahsettiğimiz 3. yolu açmak ve şeffaf belediyeciliğin gerçekten var olduğunu göstermek amacıyla 31 Mart seçimlerinde Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na adayım.

Kıymetli desteklerinizi bekler sevgi ve saygılarımı sunarım.”

31 Mart 2024 tarihinde yapılacak yerel seçimlerde muhalefet partileri de adaylarını açıklamaya başladı. Memleket Partisi de Büyükşehir Belediye Başkan Adayı’nı duyurdu. Adapazarı eski İlçe Başkanı Ali Sarı, Memleket Partisi Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak duyuruldu. Memleket Partisi’nin Cumhurbaşkanı Adayı olmasıyla CHP Adapazarı İlçe Örgütü’ne üye olan Ali Sarı, kurultay sürecinin ardından Memleket Partisi  kurucu il yöneticisi oldu. Ardından Adapazarı Kurucu İlçe Başkanlığı ilçe başkanlığı görevlerini yürüten Sarı, 1. Olağanüstü Kurultay’da yedek Genel Disiplin Kurulu Üyesi oldu.

Etiketler

Fehmi Duman