Serdivan Belediye Başkan Adayı Doktor Aydoğan Arslan, gazeteciler ile iftarda bir araya geldi. Projelerini anlattı.

Serdivan Belediye Başkan Adayı Doktor Aydoğan Arslan, gazeteciler ile iftarda bir araya geldi. Projelerini anlattı.

Aydoğan Arslan basınla biraraya geldi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Serdivan Belediye Başkan Adayı Doktor Aydoğan Arslan, gazeteciler ile iftarda bir araya geldi. Projelerini anlattı.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Serdivan Belediye Başkan adayı Dr. Aydogan Arslan yaptığı açıklamada özellikle Serdivan’ın tamamına etki edecek projelerde vatandaş  iradesinin yönetime yansıyacağını belirtti.

SARDOVAN 4.0

Arslan: “Çılgın proje” kelimesini biz kullandığımızda aklınıza beton, asfalt, inşaat gelmesin. Bizim belediyecilik anlayışımızda bunlar zaten yapılması gerekenler.

Ancak bizim için gönül köprüleri, ortak hedef yolları, akıl birliği inşaa etmek en büyük ÇILGIN PROJE dir. Ve biz bunu SARDOVAN 4.0 ile başaracağız.

Serdivan ikametli tüm vatandaşlarımıza tercih olanağı sunacağız. Yönetime direkt ortak edeceğiz. Bunu nasıl mı yapacağız?

Bir mahalleye bir yatırım yaparken, Serdivan’ın tamamına etki edecek bir projeye karar verirken, o kentte yaşayan ve o bölgede yaşayan hemşehrilerimize soracağız?

Serdivan ilçesindeki yerel seçim atmosferi, CHP adayı Aydoğan Arslan’ın gazetecilerle bir iftar programında buluşmasıyla renklendi. Arslan, iftarda projelerini gazetecilerle paylaştı.

Gazetecilerle gerçekleşen buluşmada, Aydoğan Arslan Serdivan’ın geleceğine yönelik planlarını ve hedeflerini anlattı. Serdivan’ın sorunlarına çözüm odaklı yaklaşımını vurgulayan Arslan, adaylığı süresince ilçenin gelişimine katkı sağlamak için kararlı olduğunu belirtti.

Arslan, belediyecilik anlayışını katılımcı ve şeffaf bir yönetim anlayışıyla şekillendireceğini dile getirdi. Serdivanlıların beklenti ve taleplerini dikkate alarak, ortak akıl ve dayanışma içinde hareket edeceklerini ifade etti.

Buluşmada, Arslan’ın öne çıkardığı projeler arasında kentsel dönüşüm, doğa turizmi, üniversitelerle iş birliği, öğrenciler ve yaşlılara yönelik projeler yer aldı.

  

Bir 1 kişi ve şunu diyen bir yazı 'DR. AYDOĞAN ARSLAN SERDİVAN BELEDİYE BAŞKAN ADAYI Sen İstersen Her Şey Mümkün CHP Halk Cumhuriyet Partisi EVET serdivan' görseli olabilir

Bir 1 kişi ve şunu diyen bir yazı 'DR. AYDOĞAN ARSLAN SERDİVAN BELEDİYE BAŞKAN ADAYI Sen İstersen Kapalı Pazaryerleri Mümkün CHP Cumhuriyet Partisi EVET araba da park edilir dügün de yapılır' görseli olabilir

Bir 1 kişi ve şunu diyen bir yazı 'DR. AYDOĞAN ARSLAN SERDIVAN BELEDİYE BAŞKAN ADAYI Sen İstersen Kentsel Dönüşüm Mümkün CHP Cumhuriyet Cumhuriyet Partisi EVET eviniz sizindir sizin kalacak' görseli olabilir

Bir 1 kişi ve şunu diyen bir yazı 'DR. AYDOĞAN ARSLAN SERDİVAN BELEDİYE BAŞKAN ADAYI Sen İstersen Alzheimer Merkezi Mümkün CHP cumhuriyet Partisi EVET aile kadar sıcak ortamlarda' görseli olabilirBir 1 kişi ve şunu diyen bir yazı 'DR. AYDOĞAN ARSLAN SERDIVAN BELEDİYE BAŞKAN ADAYI Sen İstersen Kent Lokantası Mümkün CHP Halk Partisi Cumhuriyet EVET hem ucuz hem güvenilir' görseli olabilir

Bir 1 kişi ve şunu diyen bir yazı 'DR. AYDOĞAN ARSLAN SERDİVAN BELEDİYE BAŞKAN ADAYI Sen İstersen Kreşler Mümkün CHP Cumhuriyet Partisi Cumhuriyet EVET ana kucagını aratmayan' görseli olabilir

Bir 1 kişi ve şunu diyen bir yazı 'DR. AYDOĞAN ARSLAN SERDİVAN BELEDİYE BAŞKAN ADAYI Sen İstersen Tarım Mümkün CHP Halk Cumhuriyet Partisi EVET yakıt, tohum gübre destegi' görseli olabilir

HABER-FEHMİ DUMAN-FOTOĞRAF-NECLA BAKAN

Etiketler

Fehmi Duman